Центральная городская библиотека для детей
им. Ш. Кобера и В. Хоменко г.Николаева

Відкриття модельної бібліотеки «Колоbook»

Відбулась презентація модельної бібліотеки для дітей №2 «Колоbook» (вул. Соборна, 12). Чому саме «Колобук»? Зрозуміло, що book – це книга. А навколо книги ми створюємо дружнє коло читання, спілкування, творчості і дозвілля для всіх користувачів цієї бібліотеки.

В ході презентації було продемонстровано оновлений комфортний і мобільний бібліотечний простір, зміни, що відбулися у інформаційному та фізичному середовищі, а саме: дозвілевий майданчик «На хвилі натхнення», лаунж-локація «Під парасолькою».

Відбулась презентація нових ресурсів і послуг, що пропонує сучасна бібліотека. Був представлений коворкінг-простір, центр вільного доступу до Інтернет «См@рт», інформаційні майданчики «Візьмемо книгу в сімейне КОЛО» та «Цікаве! Дивне! Незвичайне!».

Улюблену бібліотеку прийшли привітати читачі бібліотеки: вихованці дитячої музичної школи №2, дитячого садочку №20, учасниця талант-шоу «Голос. Діти» Надія Довбуш.

Ось таке воно тепле коло друзів: маленьких і дорослих, веселих і розумних, красивих, талановитих, яких об’єднала навколо себе бібліотека «КОЛОБУК». Тут – не нудно, яскраво, стильно, весело і динамічно.

«КОЛОБУК» - це комфортний, привітний й обладнаний технічно інформаційний центр, що має безліч ресурсів для задоволення інформаційних потреб та дозвілля всієї родини.

Спеціально запрошені гості свята:

  • Шевченко Є.В., заступник міського голови;
  • Бондаренко І.А., в.о. начальника міського управління з питань культури та охорони культурної спадщини;
  • Болдусєва О.В., начальник відділу культурно – мистецької роботи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради

На урочистості були запрошені соціальні і творчі партнери бібліотеки:

  • Жайворонок Т.А., директор обласної бібліотеки для дітей, заступник голови Миколаївської обласної бібліотечної асоціації;
  • Любаров Ю.Й., директор культурно-ігрового комплексу «Дитяче містечко «Казка»;
  • Ставниченко І.В., завуч з концертної діяльності Миколаївської дитячої музичної школи №2;
  • Кручініна Є.І., директор Миколаївської дитячої художньої школи.