Центральна міська бібліотека для дітей
ім. Ш. Кобера і В. Хоменка м. Миколаєва

Анонс

Курси першої медичної допомоги в бібліотеці

На базі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка можно пройти курси першої медичної допомоги.Заняття проходять за підтримки представництва Мальтійська служба допомоги м. Миколаїв спільно з МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська за підтримки фонду Renovabis.


Клуб спілкування людей поважного віку «Золотий вік»

У Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В.Хоменка працює клуб спілкування людей поважного віку «Золотий вік». Члени клубу будуть працювати з комп'ютером, отримають доступ до соціальних мереж, сформують практичні вміння і навички щодо створення електронної поштової скриньки і т.п.


Гурток раннього розвитку «Bookасики»

Чекаємо дітй віком від 4 до років.

Зайняття проходять щопонеділка і щосереди о 14.00.

Попередній запис по телефону +380502833749.


Вистави Миколаївського академічного обласного театру ляльок в бібліотеці

Вистави Миколаївського академічного обласного театру ляльок проходять у Центральній міській бібліотеці для дітей імені Ш.Кобера і В.Хоменка!

Вистави проходять у суботу і неділю! Радимо квитки придбати заздалегідь в касі театру /вівторок - п'ятниця 10:00-15:00/!

Клуб української мови

У Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В.Хоменка починає працювати розмовний клуб «Мовограй!»

Запрошуємо батьків долучитись до розмовних клубів щоб навичтися розвомляти українською мовою!

Записатися можна по телефону
+380 (512) 30 30 14
Образотворча студія «Берегиня»

У Центральній міський бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка почала працювати образотворча студія «Берегиня» для дітей молодшого віку (5-6 років) та молодшого шкільного віку (7-11 років) та дітей з обмеженими можливостями.

Керівник студії - Анна Валеріївна Кардивар (педагог, член асоціації діячів естрадного мистецтва України) за допомогою творчого процесу буде виявляти і розвивати таланти дітей.