Центральна міська бібліотека для дітей
ім. Ш. Кобера і В. Хоменка м. Миколаєва

Вікно в Америку для майбутніх лидерів

Друзі! Запрошуємо вас заглянути в «Вікно в Америку для майбутніх лідерів»! Це інформаційний центр для ученів, студентів і викладачів англійської мови, географії, історії. В нашім центрі можна отримати актуальну, вичерпну інформацію про США: правову систему, політичне і суспільне життя, економіку і бізнес, культуру і освіту, географію. Дізнатися про життя окремих штатів і міст, людей, які там мешкають. Література центра унікальна, має велику інформаційну цінність - хто ж ліпше розповість нам про Амерку, ніж самі американці.

В рамках центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» створені: тинейджер-клуб «Hello, America», «Педагогічний ноутбук» (консультаційно-інформаційна служба для педагогів, «English–club».

Проект «Вікно в Америку» в Україні реалізується Відділом по питанням пресси, освіти і культури Посольства США, а саме, співробітниками Центру інформаційнних ресурсів. Миссією проекту є сприяння взємовідносин між двома народами - американським і українським, а також поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями.

Велика частина матеріалів - це англомовні довідники, відеоколлекція класики американського кино різних років: «Криминальне чтиво», «Амадей», «Таксист», «Кінг-Конг», фильми з участю Чарлі Чапліна і багато інших.