Центральная городская библиотека для детей
им. Ш. Кобера и В. Хоменко г.Николаева

Вуличне свято «Центральна Street-FEST» до Дня захисту дітей

Розпочали літо цікаво і весело читачі Центральної міської бібліотеки ім.Ш.Кобера та В.Хоменка, адже вони відвідали вуличне свято «Центральна Street — FEST», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.

Цього дня не було часу сумувати, адже на майданчику біля бібліотеки ми створили своєрідний простір самовираження для сучасних дітей — кожен знайшов для себе цікаві інтелектуально-творчі заняття, веселі розваги та нових друзів.Відкрило свято привітання директора бібліотеки Семілєт Н.В. та невеличка шоу-програма за участі ростових ляльок Мінні та Міккі Маусів.

А потім на всіх присутніх чекало чимало цікавих локацій.

На казковий майданчик запрошували літературні герої — чарівна Мальвіна, підступна Бабуся-Ягуся та відважний Пірат.

Краєзнавчий майданчик представляв Миколаївський обласний краєзнавчий музей, співробітники якого підготували для малечі виставку-інсталяцію іграшок-оберегів, що мають давню історію і традиції.

Неабиякий інтерес викликав Майданчик безпеки від Управління з питань надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

Фахівці Служби з надзвичайних ситуацій СНС встановили тематичну станцію. В рамках міні-виставки, і дорослі, і малі навчились користуватись спецобладнанням рятувальників, приміряли захисний одяг вогнеборців. Особливо яскраві емоції викликав пожежний автомобіль, яким надзвичайники користуються під час завдань за призначенням. Всі охочі спостерігали за гасінням умовної пожежі, фотографувались в салоні автомобілю.

Національну поліцію представляв підрозділ тактико-оперативного реагування (ТОР). Діти дізнались про роботу цього підрозділу, приміряли спецодяг та фотографувались в салоні патрульного авто.

Автомайданчик з бібліотечним мультимедіаавтобусом запрошував до мандрів. Прикрашений мапами, літаками і корабликами салон звав «Мандрувати з нами», читаючи книги, граючи в ігри-подорожі, слухая казки про мандрівників.

Козацький майданчик облаштувала Миколаївська обласна козацька школа бойового звичаю «СПАС», вихованці якої в ігровій формі демонстрували основи козацького рукопашного бою.

Миколаївський зоопарк завітав на свято з пухнастими підопічними та розташувався на майданчику «Контактний зоопарк».

Протягом всього свята працювала майстерня аквавізажу.

В цей день відбулось урочисте відкриття «Літературної галявини» — читальної зали просто неба на затишному майданчику перед бібліотекою, яка працюватиме влітку кожного дня з 10.00 до 12.00 (крім вихідних – суботи та неділі). На «Бібліотечній галявині» створено оптимальні умови для читання й перегляду періодичних видань, що допоможе наповнити дозвілля юних відвідувачів літньої читальної зали цікавим й корисним змістом. В перервах між переглядом яскравих новинок можна взяти участь в іграх та вікторинах.

Справжнім сюрпризом для дітей стали солодкі подарунки, що підготувала для них наша бібліотека та морозиво від нашого спонсора – мережі магазинів «Николаевец».