Центральная городская библиотека для детей
им. Ш. Кобера и В. Хоменко г.Николаева

«Моя формула успіху»: презентація успішних професійних історій

Добігає кінця 2019 рік, а разом з ним завершується рік професійний, що був наповнений гарними подіями, вдалими знахідками, креативними послугами.

Як завжди зала Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка по-новорічному стильно прикрашена, панує святковий настрій; а спеціалісти дитячих бібліотек міста зібрались в дружньому колі аби презентувати свої успішні професійні історії, поділитися формулою успіху- власною (окремого співробітника) чи бібліотеки в цілому.


Відкрила презентацію та налаштувала присутніх на позитивний лад директор Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка Семілєт Н.В. Вона наголосила на важливості таких заходів, на важливості цінувати свою унікальність та креатив, любити свою професію та вміти про це поділитися з іншими.


Дитяча бібліотека №2 вбачає формулою свого успіху ідею, віру в неї та результат. Цього року вони створили багатовимірний арт-простір для різноманітних творчих практик – арт-рум (локацію для проведення музичних концертів, вистав, майстер-класів, виставок) та поділились арт-враженнями цього року.

Однією із складових формули успіху бібліотеки для дітей №6 – це дружній колектив, робота в команді, спільні зусилля кожного члену колективу, добра мотивація та партнерство. Власною історією успіху поділилась бібліотекар філії Краснікова Г.П., яка у поважному віці навчилась комп’ютерної грамотності та нині ділиться нею з іншими.

На важливості роботи з партнерами наголосили бібліотека для дітей №9, завдяки яким ту працюють гуртки за уподобаннями та проходять яскраві заходи.

А завдяки партнерам бібліотека для дітей №5 мала змогу оновити свій комп’ютерний парк та створити сучасний медіацентр для своїх коритсувачів.

Бібліотека для дітей №8 переформатувала свою роботу та перетворилась на «БібліоВулик», де діти, немов маленькі бджілки, зростають, читають, щось створюють власноруч та граючись, навчаються.

Завідуюча бібліотекою для дітей №4 поділилась власною життєвою історією та як бібліотека кардинально змінила її життя, допомогла розкрити приховані таланти.

Для бібліотеки для дітей №11 справжнім успіхом стало оновлення бібліотеки після тривалого ремонту, а тепер вона успішно працює та збирає в своїх стінах багато вдячних читачів.

Про свою роботу в театралізованій формі розповіли бібліотеки для дітей №3 та №10.

Модератори заходу — директор бібліотеки Семілєт Н.В. та заступник директора з бібліотечної роботи Гречко Г.С. підвели підсумки презентації та наголосили, що всі без виключення бібліотеки розкрили свої професійні секрети, визначили власні формули успіху. В чомусь вони співпадають з загальновизначеними шаблонами, в чомусь кардинально різняться. Напевно, так має бути, адже чим більше поглядів, тим ширша амплітуда творчості.

Всі дитячі бібліотеки отримали сертифікати успіху за успішну та креативну роботу та солодкі новорічні подарунки.

На презентації була присутня гостя – директор обласної бібліотеки для дітей ім.О.Лягіна Жайворонок Т.А., яка по достоїнству оцінила роботу дитячих бібліотек міста, їх креативний підхід та чималі напрацювання, затребуваність та успішність.

Ми сподіваємось, що наступний рік принесе чимало нових професійних звершень та ще раз доведе, що дитячі бібліотеки – успішні, сучасні, самодостатні.